Ingrediënten
2 zoete aardappels
2 koppen cherry tomaten
1 kop groene asperges, gesneden
1 kop champignons, gesneden
1 kop verse spinazie
klein handje koriander
1/2 theelepel chili vlokken of een pepertje fijngesneden
zout en peper naar smaak toevoegen
2 eetlepels kokosolie
1 avocado
2 lente uitjes
Voor de saus
1,5 theelepel verse kurkuma (geraspt, kijk uit want geeft af!)
2,5 theelepel verse gember (geraspt)
1 teen knoflook fijngesneden
1 eetlepel soyasaus (kies voor de glutenvrije versie, ofwel tamari)
sap van één limoen
1/3 kop cashewnoten
Zo ga je te werk
Verwarm de oven voor op 180 graden. Vet de zoete aardappels in met kokosolie en prik op verschillende plekken gaten met een vork. Wikkel de aardappel in zilverfolie en pof ze een uur lang. Zet na 20 minuten een ovenschaal in de oven met de cherry tomaten en haal ze eruit wanneer de aardappels gaar zijn.
Doe alle ingrediënten van de saus in een Nutri Bullut of blender en laat draaien totdat je een romige substantie hebt.
Verhit de champignons en asperges in een pan met olijfolie of kokosolie en voeg wat zout, peper en chili vlokken toe. Bak zo'n 3 minuten op middelhoog vuur en voeg de spinazie en koriander toe. Prak ondertussen de avocado en voeg de lente-uitjes daaraan toe.
Zijn de aardappelen klaar, snijd ze dan open en vul ze met de avocado spread, groenten en sprenkel er wat saus overheen. Heerlijk!
Bron: Deliciously Ella 'Every Day'